Już w najbliższą niedzielę – 9 czerwca od godz. 8:30 na Stadionie Miejskim Legii Warszawa, rozegrany zostanie Wielki Finał Pucharu Sokolika. Na turnieju pojawi się dwóch fantastycznych gości – bramkarz Młotów, Łukasz Fabiański i drugi były reprezentant Polski – Łukasz Piszczek. Obydwaj piłkarze od wielu lat inspirują młodych sportowców do rozwijania pasji, jaką jest piłka nożna.

W czerwcu 2022 roku marka Sokoliki w szczególny sposób zaznaczyła swoją obecność na sportowej mapie Polski, wspierając blisko 1700 młodych sportowców podczas pierwszego turnieju piłkarskiego Sokoliki Cup. Była to wyjątkowa okazja, aby zobaczyć w akcji przyszłe gwiazdy futbolu, rywalizujące o Puchar Sokolika w kategorii U-10. Od tego czasu, młodzi piłkarze z całej Polski każdego roku przybywają, aby w sportowej rywalizacji walczyć o awans do wielkiego finału, który rozgrywany jest jako ostatni mecz dnia.

Atmosfera podczas całego wydarzenia jest pełna napięcia i sportowych emocji, a każda gra eliminacji dostarcza zarówno zawodnikom, jak i kibicom niezapomnianych wrażeń. Do walki każdego roku zagrzewa bramkarz West Hamu United, były reprezentant Polski – Łukasz Fabiański. W niedzielę na wszystkich uczestników czeka kolejna niespodzianka – na Stadion Legii przybędzie także drugi były kadrowicz, Łukasz Piszczek.

Głównym organizatorem wydarzenia jest Mazowiecki Związek Piłki Nożnej, a sponsorem tytularnym – marka Sokoliki, która zadbała o wszystkie aspekty organizacyjne, od strojów i sprzętu, po nagrody i pyszny poczęstunek dla zawodników.

Sportowe emocje i wielkie wsparcie – 9 czerwca od godziny 8:30

Turniej upływa pod znakiem radości i wielkich sportowych uniesień. Na trybunach zasiada co roku wielu kibiców, a obecność wyjątkowych Gości jest dla młodych piłkarzy dodatkowym bodźcem do gry na najwyższym poziomie.

Tego dnia, oprócz dużej dawki sportowych emocji, nie zabraknie także rodzinnych atrakcji. Impreza z pewnością dostarczy wszystkiego co najlepsze zarówno najmłodszym, jak i ich najbliższym. Przewidziane są liczne atrakcje, pojawią się też utalentowani artyści.

Sokoliki Cup to nie tylko turniej piłkarski, ale przede wszystkim święto młodzieżowego sportu

Może podczas turnieju zadebiutuje nowa gwiazda piłki nożnej? Mamy taką nadzieję! My już nie możemy się doczekać tego wyjątkowego eventu, na który wraz z organizatorami serdecznie zapraszamy.

ZE SZCZEGÓŁAMI IMPREZY MOŻNA ZAPOZNAĆ SIĘ  NA PLAKACIE PONIŻEJ