Według doniesień angielskich mediów, West Ham United może latem wykorzystać spadek Sheffield United i pozyskać z tego klubu Aarona Ramsdale’a.

David Moyes chce latem kupić nowego bramkarza, który będzie realnie rywalizował z Łukaszem Fabiańskim o bluzę z numerem jeden. Obecnie Polak jest pewniakiem do gry w wyjściowym składzie, a Darren Randolph i David Martin to gracze pogodzeni z byciem opcją numer dwa i trzy. Do tego dochodzi fakt, że reprezentant Polski coraz częściej łapie drobne kontuzje i opuszcza ważne spotkania w Premier League.

Ramsdale to kolejny golkiper, który w ciągu kilku dni został połączony z ewentualną przeprowadzką na London Stadium. Media spekulują również o zainteresowaniu Młotów Deanem Hendersonem z Manchesteru United oraz Nickiem Popem z Burnley.

22-letni Anglik w tym sezonie rozegrał 26 spotkań, w których przepuścił 43 gole. Zanotował tylko jedno czyste konto. Sheffield United obrało kurs na Championship i wydaje się, że najlepsi zawodnicy powinni otrzymać angaż w innych klubach z Premier League na kolejne sezony. W tym właśnie Ramsdale.