Nowy nabytek West Hamu Jarrod Bowen, zadebiutował we wczorajszym wyjazdowym spotkaniu z Manchesterem City. Anglik jest szczęśliwy, że mógł znów wybiec na boisko i tym samym stał się bardziej głodny gry.

23-letni napastnik czuje, że znajduje się w swojej optymalnej formie i zrobi wszystko co w jego siłach aby pomóc Młotom uniknąć degradacji do Championship.

Dla oficjalnej strony klubowej, Bowen powiedział:

– „Z radością wróciłem na boisko i również z tą samą radością założyłem koszulkę West Hamu. Liczę na kolejne występy.

– „Mój debiut przyszedł później, niż się spodziewałem, chciałem zacząć od razu, ale zawsze potrzeba czasu. Musiałem trochę poczekać, więc cieszyłem się, że znów mogłem wyjść na boisko i założyć koszulkę West Hamu, a ja po prostu liczę na więcej występów.

Dla Bowena nie był to debiut w Premier League, gdyż grając jeszcze w barwach Hull City, w sezonie 2015/2016 zaliczył kilka występów na najwyższym szczeblu rozgrywek w Anglii. Jarrod uważa, że od tamtego czasu dużo zmieniło się w jego sposobie gry i dzięki temu stał się bardziej dojrzałym piłkarzem.

– „Myślę, że wtedy było trochę inaczej. Dojrzałem jako piłkarz i jestem o kilka lat starszy. Wchodzę tutaj również w mojej najlepszej formie, więc mam tylko nadzieję, że dostanę więcej okazji, a kiedy jestem na boisku, muszę wziąć się w garść i pokazać swoje atuty.