Sternik West Hamu Slaven Bilić jest bardzo optymistycznie nastawiony na najbliższe spotkanie w ramach Emirates FA Cup z Wolverhampton Wanderers. Zespół Chorwata nie przegrał od siedmiu spotkań i ma nadzieję na wyeliminowanie zespołu występującego w The Championship.

Dochodzą do nas doniesienia na temat sprzedaży Andy’ego Carrolla. Jakie jest stanowisko klubu w tej sprawie?

Chcemy żeby Andy został z nami, chcemy żeby Andy grał w większości meczów naszej drużyny. Nikt z klubu nie powiedział, że chcemy go sprzedać. On jest bardzo popularnym i dobrym zawodnikiem, który zawsze chce zdobywać gole. Nie można powstrzymać plotek, jeśli zawodnik gra dobrze. Potrzebujemy go w takiej formie jak w ostatnich spotkaniach. 

Patrząc na sobotni mecz to Wolves są w połowie tabeli The Championship, ale wygrali trzy ostatnie mecze. Czy miałeś okazję je obejrzeć?

Widziałem kilka ich spotkań i są w dobrej formie. To jest bardzo zgrany zespół i są bardzo pewni siebie, bo wygrali trzy ostatnie mecze. Są trudni do pokonania i grają dobrze z kontry. To Puchar Anglii i to zawsze jest dobra okazja do niespodzianek, ale oczywiście my traktujemy go poważnie. Spodziewamy się trudnego meczu, ale gramy u siebie i spodziewam się awansu. 

Masz dobre wyniki w ostatnim czasie. Przez siedem meczów jesteście niepokonani. Jak ważne to jest dla ciebie?  

To bardzo ważne oczywiście. Nasza obrona i wydajność jest świetna. Pozytywny upór nam pomaga i bronimy całym zespołem jako jednostka. Obrońcy dostają pochwały tak jak bramkarz. Pokazaliśmy na co nas stać. Teraz mamy wielki mecz w sobotę i wielki mecz we wtorek. Spektakl trwa. Musimy pokazać to co tydzień.