Menadżer Młotów Slaven Bilić podczas konferencji prasowej potwierdził, że Mark Noble będzie gotowy na zbliżający się mecz z Hull City. Kapitan Młotów nie wystąpił w przegranym meczu z Leicester City z powodu kontuzji. Dodatkowo, szkoleniowiec The Hammers potwierdził, że Michail Antonio wraca do zdrowia szybciej, niż początkowo przewidywano.

„Mr West Ham”, jak zwykło się określać Marka Noble’a we wschodnim Londynie, spędził krótki epizod jako zawodnik Hull City podczas wypożyczenia jako nastolatek. Teraz Anglik będzie stanowił o sile środka pola The Hammers w obliczu kontuzji Michaila Antonio oraz Pedro Obianga.

 

Mark wrócił do treningów w poniedziałek. Jest sprawny, więc powinien znaleźć się w składzie. Przez jakiś czas był nieobecny przez kontuzję, z którą grał w meczach z Chelsea i Bournemouth, ale wrócił do nas – potwierdził Super Slav.

Były szkoleniowiec Chorwacji wypowiedział się także na temat pozostałych rekonwalescentów.

Antonio przez kontuzję stracił miejsce w reprezentacji Anglii, mamy to na uwadze. Sądziliśmy, że będzie gotowy na Hull City, ale uraz okazał się być poważniejszy. Na szczęście jego rehabilitacja przebiega pomyślnie i mieliśmy nadzieję, że pomoże nam w meczy z Arsenalem, ale to jeszcze za wcześnie – ocenił Slaven.

Na chwilę obecną mamy trzech zawodników, którzy nam nie pomogą w sobotnim meczu. Pedro Obiang przeszedł pomyślnie swoją operację, ale do pełni sprawności powróci na początek przyszłego sezonu. Reidy powinien wrócić na końcówkę obecnego sezonu, natomiast Michail powinien być dostępny dużo wcześniej, niż zakładaliśmy – ocenił Bilić