Bardzo dobrą formę w ostatnich tygodniach złapał młody napastnik Młotów, Jaanai Gordon. Jednak 19-latek nie ma obecnie większych szans na grę w pierwszym zespole i prawdopodobnie zostanie wypożyczony do niższej klasy rozgrywkowej. Na takie rozwiązanie nalega menedżer WHU Slaven Bilić. 

Wychowanek Peterborough United strzela ostatnio dużo goli. W ostatnim spotkaniu Młotów U21 z Exeter City strzelił dwa gole. Warto dodać, że pierwsza z nich padła już po siedmiu sekundach od rozpoczęcia spotkania. Dodatkowo Gordon zaliczył zwycięskie trafienie w spotkaniu towarzyskim z Crystal Palace na Upton Park.

Włodarze Młotów zdają sobie sprawę, że mają w akademii bardzo spory talent i zamierzają wypożyczyć gracza. Podczas swojej kariery we wschodnim Londynie, 19-latek występował już na wypożyczeniu w Nuneaton Town oraz Chelmsford City, gdzie również strzelał gole.

On będzie prawdziwą gwiazdą dla klubu do którego zostanie wypożyczony. On jest w takim wieku, że musi grać we wtorki i soboty. On w wieku 16 lat zadebiutował w Championship i był powoływany do reprezentacji Anglii do lat 18, ale w ciągu ostatnich dwóch lat dostawał mało szans gry. On ma naprawdę wielki potencjał, ale West Ham pozyskał latem fantastycznych graczy. Ale uważam, że menedżer da mu szansę. – powiedział dyrektor sportowy Peterborough United, Barry Fry