Młody piłkarz Młotów, Reece Oxford znalazł się w kręgu zainteresowania Arsenalu i Manchesteru United. Zdaniem angielskich mediów oba kluby są gotowe zaoferować West Hamowi osiem milionów funtów. 

16-latek jest uważany za jeden z największych talentów angielskiej piłki w ostatnich latach i nic dziwnego, że najsilniejsze kluby Premier League chcą mieć zawodnika u siebie. Już w poprzednim sezonie takie kluby jak: Chelsea, Manchester City, Manchester United i Arsenal próbowały pozyskać obrońcę, ale ten zdecydował się na podpisanie kontraktu z West Hamem.

Cała sytuacja bardzo rozwścieczyła włodarzy Młotów, którzy nie mają zamiaru sprzedawać Oxforda. Klub wierzy, ze zawodnik rozwinie się jeszcze bardziej we wschodnim Londynie i zostanie graczem The Hammers na długie lata.

Czytaliśmy te historie. Nie było ofert, a to wszystko ma zapewne na celu zaniepokojenie zawodnika. Rzeczywistość jest taka, że osiem milionów to kwota, która w ogóle nas nie interesuje. To jest irytujące. – powiedział jeden z przedstawicieli klubu

W tym sezonie utalentowany Oxford rozegrał sześć spotkań w barwach West Hamu.