Menadżer Młotów Slaven Bilić jest przekonany, że Leicester City powrócą jeszcze na właściwe tory i zaczną swój marsz w górę tabeli. Chorwat uważa, że w sobotę czeka nas kolejna, ciężka przeprawa.

Aktualny Mistrz Anglii w obecnym sezonie gra zdecydowanie poniżej oczekiwań. Slaven Bilić uważa jednak, że Lisy mają odpowiednią jakość w zespole i niedługo przełamią swoją niekorzystną passę.

Lisy były cudowne w zeszłym sezonie. To był jeden z najlepszych osiągnięć w lidze i historii futbolu. To było bardzo trudne dla menadżera, żeby cały czas utrzymywać zespół w pozytywnym nastawieniu i na takim poziomie. Pomimo tego, że dobrze idzie im w Lidze Mistrzów, to gra na dwóch frontach im nie pomaga. W lidze znajdują się na miejscu, w którym nikt nie chciałby się znaleźć, ale pamiętajmy, że jest jeszcze dużo meczy do rozegrania – rozpoczął Chorwat.

Mają odpowiedni zespół i jakość, więc sobie poradzą. Biorąc jednak pod uwagę to, gdzie znajdowali się jeszcze trzy lata temu można stwierdzić, że to normalna sytuacja – ocenił Slaven.

Młoty pojadą na King Power Stadium pewni siebie. Przekonująca wygrana w Boxing Day, poprzedzona zwycięstwami z Burnley oraz Hull napawa SuperSlava optymizmem. Boss liczy na pozytywny wynik w sobotę, co pozwoli Młotom zameldować się w górnej połowie tabeli.

Chcę budować zespół w oparciu o dobrą dyspozycję, zwłaszcza na takim, jak w spotkaniu przeciwko Swansea. Zdobyliśmy 10 punktów w czterech meczach i wiemy, że z Lisami będzie nam bardzo ciężko o dobry rezultat. Jesteśmy pozytywnie nastawieni i zrobimy wszystko, aby przedłużyć naszą dobrą passę – zakończył.