Ostatni nabytek West Ham United, Said Benrahma już teraz okazał się wielkim hitem, nawet bez pierwszego „oficjalnego” kopnięcia piłki w barwach Młotów.

Kibice West Hamu są bardzo podekscytowani nowym rozgrywającym. Byli zachwyceni, że klub w końcu zdecydował się podpisać z nim kontrakt.

Benhrama skrada serca kibiców

Wg Sky Sports, Benrahma jeszcze bardziej zaimponował fanom przekazując część premii lojalnościowej wypłaconej mu przez Brentford, ponad stu pracownikom „Pszczół”.  Fani Hammers mogli także zobaczyć  w mediach społecznościowych materiał wideo przedstawiający Algierczyka, który był niezwykle szczęśliwy, gdy potwierdzono podpisanie umowy.

Benhrama złożył też pocałunek na głowie swojej mamy, trzymając nową koszulkę West Ham. Zostało to uwiecznione na fotografiach. Algierczyk zdobył serca fanów, pokazując że jest po prostu świetnym, „zwykłym” człowiekiem.

Algierczyk trenuje w Rush Green. Zagra z Manchesterem?

Benrahma trenuje już z podstawową drużyną West Ham w Rush Green. Osoba z otoczenia opowiada, że  wygląda on na bardzo utalentowanego gracza, który od razu dostosował się do Młotów.

Czas pokaże, czy w sobotę zadebiutuje w pełni przeciwko Manchesterowi City. Jednak jeśli Benrahma i Lanzini będą na ławce rezerwowych, David Moyes stanie przed trudnym wyborem, podczas dokonywania zmian meczowych.

W West Ham nigdy nie jest nudno

Benrahma wszedł do drużyny, która jest teraz w świetnych nastrojach.  West Ham pokonał Wolves 4:0, Leicester 3:0 i ustanowił nowy rekord Premier League, będąc pierwszym zespołem, który przegrywał 3:0 w 81. minucie i nie przegrał całego spotkania.

„Czy to zdarza się co tydzień?”– zapytał Benrahma witając się z kolegami (w odniesieniu do gry ze Spurs). 26-latek wkrótce się nauczy, że w West Ham nigdy nie jest nudno, kiedy Młoty są na fali.

Wydaje się, że menedżer pozostanie w tym samym (zwycięskim) składzie na sobotni mecz z Manchesterem. Jedyną zmianą może być powołanie Issy Diopa, chociaż Fabian Balbuena, biorąc pod uwagę jego strzeloną bramkę przeciwko Spurs, także jest poważnie brany pod uwagę w ustalaniu składu. Jak i kiedy zadebiutuje Benrahma? O tym dowiemy się zapewne wkrótce.