Jak donosi portal Evening Standard, Michy Batshuayi ponownie znalazł się w orbicie zainteresowań West Hamu United. Belg nie spędza na boisku tyle minut, ile by chciał w barwach Chelsea, dlatego spekuluje się o jego odejściu ze Stamford Bridge. 

Utalentowany Belg w najbliższym czasie ma się zwrócić do menadżera Antonio Conte o możliwość wypożyczenia w letnim oknie transferowym. Od momentu dołączenia do londyńskiego klubu, 23-latek rozpoczął jedynie pięć meczów w wyjściowej jedenastce The Blues. Antonio Conte wciąż powtarza, że napastnik figuruje w jego planach, jednak nie ma to swojego odzwierciedlenia w Premier League. Ostatnimi czasy czarnoskóry napastnik nie pojawiał się w pierwszej jedenastce nawet w obliczu absencji Diego Costy.

Brytyjskie media donoszą, iż West Ham jest żywo zainteresowany ściągnięciem Belga na London Stadium, nawet pod postacią transferu definitywnego, który miałby opiewać na 20-25 milionów funtów. Opcją wchodzącą w grę jest też wypożyczenie.

Portal Claretandhugh.info został poinformowany przez klubowego informatora o tym, że: Interesujemy się nim w obliczu jego sytuacji w Chelsea. Jest on na szczycie naszej listy potencjalnych napastników.