Jak podaje włoski serwis Viola News, na radarze Młotów pojawił się bramkarz Fiorentiny, Bartłomiej Drągowski. Polski bramkarz jest wyceniany przez portal transfermarkt.com na 11 milionów euro.

Mimo posiadania w składzie dwóch znakomitych bramkarzy – Łukasza Fabiańskiego oraz Alphonse’a Areoli – włoskie media obiegła plotka, jakoby klub z London Stadium był zainteresowany sprowadzeniem 24-letniego bramkarza Violi. Kontrakt Drągowskiego wygasa w czerwcu 2023, dlatego niewykluczone, że klub z Toskanii nie będzie miał wysokich oczekiwań względem kwoty ewentualnego transferu.

Jak wiadomo, Areola przebywa w West Hamie w ramach wypożyczenia, które nie ma zagwarantowanej opcji wykupu, stąd też możliwe, że klub poszukuje jego następcy. Mimo to, mówi się, że David Moyes jest zadowolony z postawy francuskiego golkipera i niewykluczone, że zawodnik PSG zostanie w Londynie na stałe. Transfer Bartłomieja Drągowskiego jest raczej niemożliwy w obecnych realiach – klub za wszelką cenę stara się ściągnąć obrońcę oraz napastnika, dlatego też nie należy się spodziewać, że pogłoska stanie się faktem.