Program treningowy Michaila Antonio w tym tygodniu będzie uważnie monitorowany przez lekarzy klubu. Zawodnik zbliża się do powrotu na boisko i rosną nadzieje na jego występ w meczu z Sheffield United.

Medycy Hammers uważnie obserwują

Napastnik wraca do zdrowia po problemie ścięgna podkolanowego i oczekuje się, że dołączy dziś w treningu do pierwszego składu zespołu.

Biorąc jednak pod uwagę historię tej kontuzji, medycy są zdeterminowani, aby nie ryzykować jeśli pojawi się choćby najmniejsza wątpliwość.

Rozmowy uzależnione od sprawności zawodnika

Według doniesień, West Ham United jest gotowy do rozpoczęcia rozmów z zawodnikiem w sprawie nowego kontraktu.

Nowa umowa zostanie omówiona nieco później niż planowano (rozmowy miały odbyć się w grudniu). Ze względu na problemy zawodnika, które teraz trzymają go w specjalnym programie, finalizacja nowej umowy przesunie się o co najmniej kilka tygodni.

Raport twierdzi, że klub zaoferuje napastnikowi kolejne trzy lata współpracy. Warunkiem jest jednak długoterminowa sprawność. Na tym etapie jednak nie można wydać żadnej oceny przyszłościowej

Nie ma jednak w ogóle wątpliwości, że zawodnik pozostanie w klubie, tylko warunki umowy zostaną bliżej rozważone.

Podwyżka wynagrodzenia i premia za wyniki

30-latek strzelił trzy bramki w sześciu meczach Premier League w tym sezonie. Ostatni sezon zakończył z 10 bramkami w 24 meczach. Antonio zarabia obecnie około 70 000 funtów tygodniowo w West Ham. Jego kolejna podwyżka jest całkowicie zależna od jego kondycji przed rozpoczęciem negocjacji. Jeśli wszystkie rozmowy zostaną zakończone pomyślnie, zawodnik otrzyma podwyższone podstawowe wynagrodzenie i premię za wyniki.