Slaven Bilić potwierdził, że klub jest żywo zainteresowany podpisaniem w najbliższym czasie nowej umowy ze skrzydłowym Michailem Antonio.

Od jakiegoś czasu brytyjskie media usilnie łączą 26-latka z odejściem z London Stadium. Wśród głównych zainteresowanych wymienia się Chelsea Londyn, gdzie czarnoskóry pomocnik mógłby dobrze sprawdzić się w formacji stosowanej przez Antonio Conte. Menadżer Młotów Slaven Bilić uważa jednak, że klub nie ma żadnego interesu w sprzedaży przebojowego skrzydłowego i zamierza zaproponować mu nowy, dużo korzystniejszy kontrakt, na który zasługuje.

Na dzisiejszej konferencji prasowej znów padło pytanie o Antonio. Super Slav odpowiedział: W zeszłym tygodniu odpowiedziałem już na to pytanie. Jesteśmy zdeterminowani, by przedstawić Mikey’emu nowy kontrakt. Obiecał mi to prezes i zamierzamy wkrótce go podpisać”.

W najbliższy poniedziałek to właśnie Chelsea będzie rywalem West Hamu. Brak Antonio nie oznacza jednak znacznego spadku w sile ofensywnej Młotów, gdyż Andy Carroll ma być gotowy na to spotkanie.

Andy trenuje teraz razem z nami i wygląda ok. Wygląda wręcz dobrze. To bardzo realistyczne, że zagra przeciwko Chelsea. To nasz kluczowy napastnik – zakończył Chorwat.