Antonio: Wiemy co mamy robić

Skrzydłowy Młotów, Michail Antonio w spotkaniu z Manchesterem City na Ettihad Stadium zadebiutował w barwach West Hamu. Anglik twierdzi, że menedżer klubu Slaven Bilić zasługuje na pochwały i na kredyt zaufania. West Ham stał się pierwszym klubem od 2004 roku, który pokonał na wyjeździe Arsenal, Liverpool oraz Manchester City i Antonio twierdzi, że Bilić jest głównych architektem tego sukcesu.

Nikt nie zrobił tego przez 10 lat, więc to musi być wyróżnienie dla niego. On pokazał nam swój plan, powiedział nam co mamy zrobić, aby zatrzymać rywali. Musieliśmy przeciwdziałać, bo oni mają klasowych graczy i musieliśmy zagrać ostro i udało nam się to. – powiedział potężny skrzydłowy

Myślałem, że zagram z Newcastle, ponieważ byłem już rozgrzany. Ale od razu zostałem rzucony na głęboką wodę. Szczerze mówiąc moja cała kariera tak wygląda. Mój pierwszy ligowy debiut był na Elland Road. Mój pierwszy mecz w Sheffield Wednesday to od razu derby Steel City. Więc co trochę grałem w ważnych meczach.

Nie ma znaczenia z kim gramy, wychodzimy aby wygrać. Pokazaliśmy to z Arsenalem, Liverpoolem czy Man City. Wiemy co mamy robić i musimy pokazać to na boisku. Nie będziemy się denerwować i wygadywać, że wygramy ligę. Chcemy po prostu w każdym meczu grać dobrze i wygrywać. Następny mecz ligowy gramy z Norwich City i chcemy wyjść na boisku i zdobyć trzy punkty. – zakończył sprowadzony z Nottingham Forest gracz.

West Ham Poland

FREE
VIEW