Jak informowaliśmy kilka dni temu, Michail Antonio jest bacznie obserwowany przez skautów trzech klubów EPL, cały artykuł znajdziecie pod TYM linkiem. Dziś dowiadujemy się, że Anglik jeszcze nie podjął decyzji co do swojej przyszłości.

Antonio, dla którego jest to drugi sezon w barwach West Hamu, jest jednym z najjaśniejszych punktów zespołu Slavena Bilicia z dorobkiem 8 bramek i 5 asyst, w rozegranych 24 spotkaniach. Wysoka forma zawodnika z jamajskimi korzeniami nie przeszła bez echa wśród drużyn z czoła tabeli. Mówi się o zainteresowaniu Manchesteru United czy też Chelsea Londyn.

Michail, który nie dawno podpisał nowy kontrakt z zespołem, jak dowiedziało się Sky Sports, latem ma otrzymać propozycję nowej umowy z „Młotami”. Jednak sam zawodnik zapytany przez wymienioną stację o nowy kontrakt odpowiedział, że żadne kroki nie zostały podjęte. Nie dzieje się nic na ten moment, jeśli chodzi o rozmowy dotyczące kontraktu. – Komentuje sprawę skrzydłowy ekipy z London Stadium. Zobaczymy jak sprawy się potoczą, w tym momencie jestem po środku, nie skłaniam się ku żadnej ze stron, chcę tylko grać swoją piłkę i będzie co ma być. – Dodaje.

Poniżej znajdziecie filmik z najlepszymi momentami Antonio z obecnego sezonu, warto przypomnieć sobie jak wiele w ciężkim okresie zrobił dla zespołu.

[embedyt] http://www.youtube.com/watch?v=aFQpQp4bZzQ[/embedyt]

Źródło: youtube.com/GuFeritas 7