Michail Antonio i nowy nabytek Młotów Sead Hakšabanović zagrają w piątek w inaugurującym sezon spotkaniu zespołu U23 w Premier League 2 z Evertonem. 

Zespół Terry’ego Westleya podejmie The Toffees w piątek o godzinie 20 czasu polskiego na stadionie Dagenham & Redbridge – Chigwell Construction.

27-letni Antonio trenuje ciężko po kontuzji mięśnia udowego i będzie kontynuował pracę nad powrotem do formy w staciu z Evertonem. Do kadry meczowej pierwszego zespołu wróci prawdopodobnie za nieco ponad tydzień, kiedy to Młoty zagrają na St Mary’s Stadium z Southampton.

 – To nasz pierwszy mecz i gramy z bardzo dobrą drużyną Evertonu, która jest mistrzem Premier League 2 z poprzedniego sezonu. Będą silni w tym meczu, ale my także będziemy dobrze przygotowani. Im więcej ludzi przyjedzie do Dagenham tym większa szansa, że uda nam się wygrać ten mecz. Dołożymy wszelkich starań, aby dobrze rozpocząć rozgrywki i mam nadzieję, że stadion odwiedzi spory tłum fanów. – powiedział Terry Westley

 – Michail Antonio i nasz nowy zawodnik Sead Hakšabanović zagrają w tym meczu i to będzie świetna okazja dla fanów, aby zobaczyć tych graczy w akcji po raz pierwszy w tym sezonie.