Czterech zawodników pierwszego składu West Hamu United otrzymało powołania do swoich międzynarodowych drużyn, na wrześniowe mecze międzynarodowe. 

Nowo przybyły Hammer – Edson Álvarez – został powołany do kadry Meksyku na dwa spotkania w przyszłym miesiącu. Obecni posiadacze Złotego Pucharu CONCACAF zmierzą się z Australią i Uzbekistanem w dwóch grach towarzyskich w Stanach Zjednoczonych.

Tomáš Souček i Vladimír Coufal zagrają we wrześniu w meczu, w którym Czechy zmierzą się z Albanią i Węgrami. Kapitan drużyny międzynarodowej i obrońca West Hamu, wystąpią w reprezentacji Czech przeciwko Albanii w czwartek 7 września w eliminacjach do Mistrzostw Europy UEFA 2024 rozgrywanych na Eden Arena – obiekcie, w którym w czerwcu West Ham United wygrał Ligę Konferencyjną Europy 2023.

Czechy zajmują pierwsze miejsce w grupie E, po trzech rozegranych meczach, z dwoma zwycięstwami i remisem, podczas gdy Albania zajmuje drugie miejsce z sześcioma punktami.

Maxwel Cornet został wybrany do kadry Wybrzeża Kości Słoniowej na nadchodzące starcia z Lesotho i Mali. Cornet rozegrał dla swojego kraju 30 meczów, a zadebiutował w czerwcu 2017 roku i strzelił sześć goli.