Allardyce: Reid odejdzie z klubu

Menedżer West Ham United, Sam Allardyce potwierdził informacjęo tym, że środkowy obrońca “Młotów” Winston Reid ma podczas letniego okienka transferowego zmienić klub. Mimo ciągłych starań włodarzy West Hamu 26-latek wciąż nie podpisał nowego kontraktu, a jego obecna umowa łącząca go z klubem z Upton Park wygasa już tego lata.

Według mediów, Reid znajduje się w kręgu zainteresowań ze strony Manchesteru United i Arsenalu. Nie od dziś wiadomo, że obydwie te ekipy mają spore kłopoty w obecnym sezonie w defensywie. Warto dodać, że “Młoty” znalazły już następcę swojego zawodnika, już na początku trwającego okienka pozyskały defensora Apollonu Limassol – Doneila Henry’ego.

Reid przeniósł się do West Hamu z FC Midtjylland w 2010 roku. Kwota transferu nie została ujawniona. Sam zawodnik rozegrał już ponad 100 meczów na angielskich boiskach, zapisując przy tym siedem bramek na swoje konto.

– On nie ma przyszłości w tym klubie. Muszę przyznać, że bardzo mało prawdopodobne jest to, aby z nami został. Reid dał mi jasno do zrozumienia, iż po zakończeniu sezonu odejdzie z klubu – wyjaśnił Sam Allardyce.