Michail Antonio publicznie oświadczył, że jest bliski powrotu do gry, co znacząco wpłynie na decyzje Davida Moyesa. Młoty zmierzą się dziś z Brighton, co jest postrzegane jako ogromna szansa dla klubu na stworzenie znacznego dystansu pomiędzy zespołami z dołu tabeli, a drużynami goniącymi miejsca zapewniające grę w Europie.

Klub potwierdził, że zarówno Kudus, jak i Aguerd będą niedostępni w dzisiejszym meczu, choć West Ham robił wszystko, aby uzyskać zgody na wylot zawodników dopiero po dzisiejszym meczu – niestety prośby spotkały się z odmową.

Kolejnym problemem, będzie prawdopodobna nieobecność Lucasa Paquety, który opuści mecz z powodu lekkiej kontuzji – sam gracz potwierdza, że raczej nie będzie go przez tydzień z powodu urazu i jest mało prawdopodobne, aby Moyes dzisiaj zaryzykował.

Klub będzie również przeprowadzał późny test sprawnościowy kapitana Kurta Zoumy, który opuścił mecz z Arsenalem z powodu urazu kolana. Mamy nadzieję, że będzie wystarczająco sprawny, aby wrócić na boisko, jednak ostatecznie zadecydują o tym badania, które sztab przeprowadzi najpóźniej jak to będzie możliwe.

Tak jak wspomnieliśmy na początku, Michail Antonio zbliża się do powrotu do składu i ma szanse na pojawienie się w kadrze meczowej (być może tylko na ławce). Jak podał ExWHUemployee,  jest bardziej prawdopodobne, że będzie dostępny na kolejny mecz ligowy.

 

Update1: