Dziennikarz z bliskiego otoczenia Davida Moyesa, podzielił się nieco szokującą aktualizacją na temat przyszłości obecnego menedżera w londyńskim klubie.

Po porażce West Hamu z Arsenalem 6:0 w zeszły weekend twierdzono, że Davidowi Moyesowi pozostały cztery mecze, które zadecydować miały o jego przyszłości. Pierwszy z nich zakończył się porażką 2:0 z Nottingham Forest a londyński klub nie wygrał jeszcze żadnego spotkania w 2024 roku. Fani mają dość obecnego menedżera i nawołują do zmian. Po przegranej z Forest, niektórzy kibice rozwinęli banery z napisem „Moyes Out”.

Dziennikarz blisko związany z Moyesem, podzielił się niedawno nieco szokującą aktualizacją na temat przyszłości Szkota na London Stadium. Reporter The Sun twierdzi, że 60-latek jest wciąż na dobrej drodze, aby podpisać nowy kontakt z West Hamem. Poinformował również, że zarząd klubu postrzega dobrą passę Arsenalu jedynie jako jednorazowy przypadek.

Moyes jest na dobrej drodze, aby zgodzić się na dłuższy pobyt w klubie, a wygrana Kanonierów jest postrzegana jako przypadek jednorazowy. – dodał dziennikarz

Być może właściciele klubu po prostu czekają na poprawę formy i wyników zespołu, aby wykorzystać to jako szansę na przedłużenie kontraktu z Davidem Moyesem? Według dziennikarza, Szkot zostaje w Londynie.