Bramkarz Młotów, Adrian San Miguel twierdzi, że zespół musi grać lepiej na własnym boisku i zdobywać więcej punktów. W tym sezonie West Ham gra kapitalnie na wyjazdach, ale w meczach u siebie jest mizernie. Bilans? Cztery spotkania i tylko cztery punkty. 

Hiszpan sądzi, że kiedy jego drużyna strzela pierwszego gola to wygrywa mecz. Tak było m.in z Newcastle. W innych przypadkach jak z Bournemouth, Leicester czy Norwich, West Ham nie potrafił pokonać rywala.

Ogólnie gramy dobrze, ale musimy w meczach u siebie grać dużo lepiej. Pozwalamy drugiej drużynie zyskać pewność siebie i oni ją zdobywają i jest im łatwiej grać. W tej chwili gramy lepiej z dala od domu, ale dla naszych fanów musimy grać lepiej w domu, oczywiście wiemy, że jak grasz dobrze to fani są z tobą. – powiedział były gracz Betisu Sevilla

Adrian był znów w świetnej formie w spotkaniu z Norwich City i w pewnym momencie popisał się kapitalną interwencją. Golkiper obronił strzał Camerona Jerome’a…twarzą. 28-latek twierdzi, że każda interwencja jest dobra, nie zależnie jaką częścią ciała.

To była dobra interwencja twarzą. To było naprawdę dobre uderzenie, a ja nie miałem czasu, aby podnieść moje ręce do góry, więc do obrony użyłem mojej twarzy. – śmieje się bramkarz West Hamu