Aaron Cresswell był sfrustrowany, gdy West Ham United opuszczał Manchester bez żadnej zdobyczy punktowej.  To frustrujące — wyjaśnił Cresswell. To jedyne słowo, jakie mogę powiedzieć w tej sytuacji.

Grając na Old Trafford,  nigdy nie jest to łatwe spotkanie, ale wydawało mi się, że dominujemy. Jak doszło do tego, że nie strzeliliśmy gola w ostatnich 20 minutach? Nie wiem – dodał.

Frustracje wicekapitana zostały spotęgowane przez serię niewykorzystanych szans przez Młoty

De Gea dokonał niewiarygodnych obron — zauważył Cresswell. Właśnie rozmawialiśmy w szatni o tym – wydaje się, że to najgorszy scenariusz, bo z tego meczu powinniśmy coś mieć. Pojechaliśmy ostatnio na Anfield i czuliśmy się dokładnie tak, jak dzisiaj. Jakbyśmy dominowali, a nie potrafili nic ugrać dla siebie. Od nas zależy, czy wrzucimy piłkę do siatki, a tego nie zrobiliśmy.

Bramka Rashforda okazała się decydująca w Manchesterze

Cresswell chce, aby jego drużyna nabrała odwagi po występie na Old Trafford i wykorzystała ten występ i wiedzę z tej gry w spotkaniach z Crystal Palace i Leicester City na stadionie w Londynie przed przerwą na Mistrzostwa Świata.

Musimy być pozytywnie nastawieni – to trudne miejsce na grę. Mamy za sobą kilka naprawdę dobrych występów, ale nie zdobyliśmy żadnych punktów. Chcemy pozostać pozytywnie nastawieni i jestem pewien, że sytuacja się odwróci.