Aaron Cresswell mówił, że West Ham United nie będzie spoczywał na laurach po weekendowym remisie z Manchesterem City, który już zapewnił Młotom europejski futbol na kolejny sezon. West Ham jednak chce ponownie szóstego miejsca i udziału w Lidze Europejskiej UEFA.

Szóste miejsce jest naszym celem – potwierdził Cresswell. Teraz potrzebujemy jeszcze jednego wielkiego wyniku, aby dostać się na tą pozycję. To jest to, co będziemy chcieli zrobić.

Występ przeciwko City cechował się zarówno odpornością defensywną, jak i zdecydowaną grą w kontrataku

Mieliśmy do wykonania zadanie – dodał. Czasami trudno im było nas złamać. Taki był plan gry i był wszystko było na swoim miejscu. 

Brighton to kolejna potężna gra, na którą czekamy

Jarrod Bowen strzelił dwa gole, a Łukasz Fabiański obronił rzut karny Riyada Mahreza. Cresswell uważa, że ​​ogromny wpływ miało na to wielkie wsparcie płynące z trybun – zwłaszcza to spowodowane odejściem kapitana Marka Noble’a  po 18 latach spędzonych w pierwszym zespole.

Tam panował świetny nastrój – kontynuował. Kiedy pojawił się Nobes…atmosfera po prostu była nie do opisania. I bardzo słusznie, to wspaniały człowiek, który miał fantastyczną karierę i dał z siebie wszystko dla tego klubu.

Byłem z nim przez długi czas w zespole i za każdym razem gdy wkładał tą koszulkę, całe serce zostawiał na boisku, więc dzisiejsze pożegnanie było naprawdę wyjątkowe i w pełni zasłużone.