Josh Cullen odegrał kluczową rolę w zremisowanym 1:1 meczu Charltonu Athletic z Doncaster Rovers w rozgrywkach League One.

Dla Irlandczyka był to już 18 występ w tym sezonie na trzecim poziomie rozgrywkowym w Anglii.

Jordan Hugill (Middlesbrough) pojawił się na murawie w 81 minucie meczu z Wigan Athletic (0:0).

Marcus Browne był jedynym piłkarzem Młotów na wypożyczeniu, który wygrał swój mecz. Oxford United pokonali Scunthorpe 2:1, a pomocnik pojawił się na placu gry na ostatnie pięć minut.

Edimilson Fernandes grał przez pełne 90 minut w przegranym 1:3 meczu Fiorentiny z Atalantą.

Toni Martinez (Lugo) przebywał na murawie przez 62 minuty w starciu ligowym z Realem Oviedo (1:1).

Moses Makasi (Stevenage) i Oladapo Afolayan (Oldham) spotkali się w meczu League Two (1:1). Makasi grał pełne 90 minut, natomiast napastnik Młotów wszedł na murawę na ostatnie dziewięć minut.

Sead Hakšabanović wystąpił w zremisowanym 1:1 meczu IFK Norrkoping z AFC Eskilstuna, ale został zmieniony w 31 minucie.