16 października – okienko transferowe przedłużone

Główne okno transferowe Premier League zostanie zamknięte w poniedziałek 5 października o godzinie 23:00. West Ham jednak może nadal pozyskiwać zawodników przez dwa tygodnie – do 16 października.

Po konsultacji z EFL, czyli władzami niższych dywizji w Anglii ustalono, że dodane zostanie krajowe okienko transferowe. W tym czasie kluby Premier League będą mogły kupować i sprzedawać piłkarzy jedynie do klubów EFL. Dotyczy to wypożyczeń i transferów definitywnych.

Angielscy ekstraklasowicze nie będą mogli przeprowadzać transferów między sobą. Pozostanie im tylko ściąganie zawodników z niższych lig. Młoty mogą więc przez kolejne dwa tygodnie pozyskiwać graczy z Championship, League One lub League Two .

Jednym z zawodników Championship z którym łączony jest West Ham, jest Craig Dawson z Watford. Dawson jest klientem agenta w Unique Sports Management.

W związku z tym, że w bonusowym oknie nie mogą mieć miejsca żadne transfery między klubami Premier League, tacy zawodnicy jak w West Ham Declan Rice będą “bezpieczni” po godzinie 23:00 w poniedziałek.

Premier League jest jedną z ostatnich europejskich lig, potwierdzających ramy letniego okna transferowego.

West Ham Poland

FREE
VIEW