West Ham United zaprosił na testy 15-letniego utalentowanego Bilala Mohammeda. Okres próbny ofensywego pomocnika w zespole U16 potrwa od 27 września do 2 października. Oprócz samych treningów gracz Hammarby IF weźmie udział z zespołem w towarzyskim turnieju.

 – Bilal jest utalentowanym piłkarzem i kilka klubów wykazało zainteresowanie nim. West Ham odezwał się niedawno i ich oferta odpowiada nam i Hammarby. On nie tylko będzie trenował z zespołem U16, ale również weźmie udział w turnieju. Klub będzie mógł zobaczyć jak Bilal prezentuje się na boisku w ich ośrodku treningowym. To jest świetna okazja, aby Bilal pokazał swoje umiejętności. – powiedział agent piłkarza Hamid Kabodvand

Nastolatek jest zawodnikiem szwedzkiej drużyny Hammarby IF, która zajęła 11 miejsce w ostatnim sezonie Allsvenskan. Mohammed gra obecnie w zespole U17.

Od momentu przyjścia Slavena Bilicia do West Hamu, klub co rusz pozyskuje nowych utalentowanych piłkarzy. W ciągu 15 miesięcy pracy Chorwata, do wschodniego Londynu trafili takie perełki jak: Martin Samuelsen, Domingos Quina, Antonio Martinez czy Ashley Fletcher.

Ponadto w klubie znajduje się wiele brytyjskich talentów, które mają juz na koncie debiuty w pierwszym zespole Młotów. Są to m.in. Reece Oxford, Reece Burke, Josh Cullen czy Marcus Browne.