10 Urodziny Booze&Glory w Krakowie.

W pierwszy weekend października pojawiliśmy się w Krakowie. Okazją do spotkania były 10 urodziny zespołu Booze&Glory. Jak część z was pewnie wie, członkowie zespołu kibicują Londyńskim Młotom.
Nie będę się rozpisywać nad aspektem muzycznym imprezy, gdyż wielu z czytających nie interesuje się tego typu muzyką. Wspomnę tylko że skład koncertowy imprezy, był naprawdę nie lada gratką dla miłośników muzyki Punkowej. Na scenie klubu Kwadrat, mieliśmy okazję zobaczyć zespoły Skankan (PL) Dr.Rude aka Mr.Review & Los Placebos (D/NL) Doc Rotten (USA) Zbeer (PL) Analogs (PL) Schizma (PL)  Mad Sin (D). Wśród muzyków możemy znaleźć osoby które interesują się londyńskimi Młotami (Paweł z Analogs) jak również fanów Młotów (Bartek z Zbeera) . Na koncercie  pojawiło  się  również  kilkudziesięciu fanów z różnych miast, jak również przyjechało kilka osób z norweskiego Sarpsborga. Tuż przed rozpoczęciem występu solenizantów, klub wypełnił się bańkami mydlanymi.Dzięki  wszystkim fanom West Ham z którymi mogliśmy się spotkać, pośpiewać i napić piwka.
Dziękujemy również Markowi z Booze&Glory. Za zaproszenie na imprezę  urodzinową, jak również za pozdrowienia ze sceny. Dwa zdjęcia mamy dzięki uprzejmości Jaka Čurlič.

West Ham Poland

FREE
VIEW