Zwrot w sprawie Bacci

Według włoskiego dziennikarza Gianluci Di Marzio, Carlos Bacca jest otwarty na transfer do West Hamu. Tym samym jest to wielki zwrot w sprawie Kolumbijczyka, który w ostatnich tygodniach zrezygnował z transferu do wschodniego Londynu.

29-latek pierwotnie odrzucił zainteresowanie Młotów, gdyż chciał trafić do klubu występującego w Lidze Mistrzów. Wiele mówiło się o zainteresowaniu Atletico Madryt, Sevilli, Napoli czy PSG. Na “nieszczęście” Bacci wszystkie te kluby ściągnęły nowych napastników, pomijając w swoich planach byłego napastnika Club Brugge. Przez taki obrót spraw, nieszczęśliwy w Milanie reprezentant Kolumbii jest teraz chętny do podpisania umowy z Młotami.

Carlos Bacca od kilku tygodni jest głównym celem transferowym West Hamu i wiele wskazuje na to, że po ciężkich negocjacjach klub z London Stadium w końcu osiągnie swój cel.

Jak podaję Di Marzio, 29-latek jest gotowy by udać się do Londynu, ale problemem West Hamu w tej kwestii może okazać się…Diafra Sakho. Istnieje bowiem obawa, że Młoty nie pozyskają Bacci dopóki klubu nie opuści Senegalczyk. I to właśnie z tego powodu Slaven Bilić tak bardzo się zasmucił nieudanymi testami medycznymi zawodnika w West Bromie.

Inne włoskie media sugerują, że agent Carlosa Bacci przyleci w weekend do Londynu, by omawiać kontrakt swojego klienta i obejrzeć potyczkę Młotów z Juventusem.