West Ham rozpocznie przygotowania do sezonu 2023/24 meczem przeciwko drużynie Vanarama National League, Boreham Wood w poniedziałek 10 lipca. The Hammers udadzą się do Meadow Park tuż po przerwie wakacyjnej. Początek tego spotkania zaplanowano na 20:00 czasu polskiego.

Młoty pojadą także do drużyny Vanarama National League Dagenham & Redbridge na drugi przedsezonowy mecz towarzyski  w sobotę 22 lipca o godzinie 16:00 czasu polskiego. David Moyes zabiera zwycięzców UEFA Europa Conference League na Chigwell Construction Stadium, na którym gra pierwsza kobieca drużyna West Hamu United. Podopieczni Bena Strevensa zajęli 10. miejsce w Lidze Narodowej w ubiegłym sezonie, zaledwie osiem punktów od miejsca w barażach i będą stanowić jeden z powitalnych testów dla Młotów w ramach przygotowań do sezonu 2023/24.

Londyńczycy pojadą też do francuskiej drużyny Ligue 1 – Rennes – na przedsezonowy mecz towarzyski w sobotę 29 lipca. Rennes zajęło czwarte miejsce w francuskiej najwyższej klasie rozgrywkowej w zeszłym sezonie, dzięki czemu – podobnie jak Irons – zapewniło sobie miejsce w Lidze Europejskiej UEFA. Mecz na stadionie Roazhon Park w Rennes rozpocznie się o godzinie 18:00 czasu polskiego.

Wyprawa do Dagenham i Rennes następuje po przedsezonowej trasie West Hamu do Australii, gdzie odpowiednio 15 i 18 lipca zmierzą się z Perth Glory i Tottenhamem Hotspur.