Ostatnie dni są bardzo dobre w życiu Andy’ego Carrolla. Napastnik Młotów kilka dni temu po raz drugi został tatą oraz robi coraz większe postępy na zabiegach rehabilitacyjnych. Jak podaje oficjalna strona West Hamu, 26-latek powróci do gry na rozpoczęcie sezonu Premier League, czyli w połowie sierpnia. Niestety Anglik nie będzie w stanie pomóc Młotom w pierwszych rundach eliminacji do Ligi Europejskiej. 

Podczas gry większość piłkarzy Slavena Bilicia wypoczywała na wakacjach, Andy bardzo ciężko pracował w ośrodku treningowym Młotów, by jak najszybciej wrócić do gry. Obecnie piłkarz rozpoczął już lekkie treningi biegowe i w najbliżej przyszłości zacznie pracować z piłką.

Jestem coraz silniejszy! Uraz leczy się bardzo dobrze, ale już mam go dość. Teraz pracuję nad wzmocnieniem mojego ciała. Zacząłem jogging i wszystko idzie coraz lepiej. Pracowałem na siłowni bardzo długi czas i miło było w końcu wyjść na boisko i pobiegać. Mam nadzieję, że szybko wrócę do drużyny. Chce teraz zwiększyć nacisk ćwiczeń i rozpocząć kopanie piłki, ale jestem zadowolony z tego, że mogę ponownie poruszać się na murawie. – powiedział wychowanek Newcastle United