Zaza na wylocie, są zainteresowani

Simone Zaza nie może odnaleźć się w realiach Premier League i być może już wkrótce wróci do Serie A. Napoli szuka zastępstwa dla Arkadiusza Milika, który doznał kontuzji w meczu reprezentacji. II Mattino twierdzi, że działacze klubu z Neapolu zrobią wszystko by pozyskać włoskiego snajpera.

Milik, który doznał kontuzji kolana w sobotnim meczu Polski z Danią, jest już po operacji. Jednak jego rehabilitacja potrwa od czterech do aż sześciu miesięcy. Włoski klub od razu zaczął poszukiwania zastępcy dla Polaka. Według mediów blisko Stadio San Paolo miałby być Miroslava Klose, który jest wolnym zawodnikiem. Jednak działacze neapolitańskiego klubu myślą bardziej przyszłościowo i podczas styczniowego okienka transferowego postarają się sprowadzić Zazę.

Wypożyczony do West Hamu zawodnik nie może się odnaleźć na wyspach i prawdopodobnie nosi się z zamiarem powrotu do słonecznej Italii. Warto zaznaczyć, że Napoli próbowało ściągnąć Zazę już w letnim okienku transferowym. Jednak Juventus nie chciał wzmacniać ligowego rywala i nie zgodził się na tę transakcję.