Michail Antonio, Divin Mubama, Conor Coventry i George Earthy z West Hamu United odwiedzili Healthy Hammers – szkoły Rainham Village – w ramach programu Players’ Project. 

Czterech Młotów spędziło popołudnie w szkole podstawowej, biorąc udział w sesji pytań i odpowiedzi oraz organizując mini-mecz piłkarski, po czym pozowało do zdjęć i rozdawało autografy.

Programy zajęć wakacyjnych i wyżywienia Fundacji West Hamu United są realizowane podczas wakacji szkolnych. Program zapewnia dzieciom dostęp do finansowanych zajęć rozrywkowych oraz pożywnego, zdrowego posiłku. 

Praca społeczna jest dla nas ogromnie ważna – powiedział Antonio. Wszyscy zawodowi piłkarze byli kiedyś dziećmi, więc wspaniale było tu dzisiaj przyjechać i spotkać się z dziećmi. Mogli zobaczyć, jaki styl życia prowadzimy i jaką zdrową żywność jemy. To naprawdę ważne i miejmy nadzieję, że pomoże im ukształtować się na lepszych ludzi, gdy dorosną. Zawsze wspaniale jest odwdzięczać się społeczności, zwłaszcza biorąc pod uwagę obecną sytuację związaną z inflacją i rachunkami za prąd. Miło było wywołać uśmiech na twarzach dzieci. Mam nadzieję, że spędzili wspaniały dzień – zakończył Jamajczyk.