Dziesięciu zawodników West Ham United zostało powołanych przez swoje kraje w listopadowej przerwie międzynarodowej. 

Vladimir Coufal, Łukasz Fabiański, Darren Randolph, Declan Rice, Tomas Soucek i Andriy Yarmolenko kończą fazę grupową Ligi Narodów UEFA. Fabian Balbuena kontynuuje kwalifikacje do Mistrzostw Świata FIFA 2022.  Said Benrahma, Sebastien Haller i Arthur Masuaku biorą udział w Pucharze Afryki.

Wiele krajów ponownie rozegra trzy mecze podczas listopadowej przerwy. Towarzyskie mecze reprezentacji międzynarodowych są wpisane na listę spotkań.

Vladimir Coufal, Tomas Soucek

Coufal, Soucek i Czechy jadą do Lipska na głośny mecz towarzyski z Niemcami w środę, 11 listopada. Następnie wracają do Ligi Narodów. W niedzielę 15 listopada zagrają z Izraelem w Pilźnie, a Słowacja przyjedzie do Pragi trzy dni później. Zwycięstwa w obu tych meczach pozwoliłyby Czechom zdymisjonować liderów grupy Szkocję i wywalczyć awans.

Łukasz Fabiański

Fabiański i Polska rozegrają trzy ważne mecze podczas tej przerwy. W środę, 11 listopada w Chorzowie spotkają się z Ukrainą, w której składzie może pojawić się Yarmolenko. Następnie w niedzielę 15 listopada w Reggio Emilia rozegrają spotkanie Ligi Narodów z drużną Włoch. W środę 18 listopada zagrają z Holandią w Chorzowie kolejne spotkanie. Polska jest liderem z siedmioma punktami – o jeden punkt przed Włochami i dwa przed Holandią.

Andriy Yarmolenko

Yarmolenko i Ukraina trzy dni po meczu w Polsce, udają się do Niemiec na przedostatni mecz Ligi Narodów. 17 listopada zagrają ze Szwajcarią w Lucernie. Zwycięstwo w obu spotkaniach oznacza zwycięstwo Ukrainy w grupie i awans do finału.

Darren Randolph

Randolph i Irlandia mają nadzieję, że unikną degradacji z grupy, gdzie mają dwa punkty po czterech meczach. Przed  nimi wyjazd do Cardiff na mecz z Walią w niedzielę 15 listopada. a później powrót do  kraju i spotkanie z Bułgarią w Dublinie – 18 listopada.

Declan Rice

Randolph i Rice będą mogli spotkać się na Wembley, gdzie Anglia będzie gospodarzem spotkania towarzyskiego z Republiką Irlandii w czwartek 12 listopada.

Rice i Anglia mają nadzieję, na ponowny awans do finału Ligi Narodów. 15 listopada wyjadą na mecz do Belgii, a trzy dni później na Wembley podejmą Islandię.

Fabian Balbuena

Paragwaj zdobył cztery punkty w swoich dwóch pierwszych meczach. Będzie miał jednak przed sobą trudne zadanie, aby kontynuować swój dobry start. W Buenos Aires zmierzą się z Argentyną na La Bombonera w czwartkowy wieczór. Balbuena i jego rodacy udają się następnie do Asuncion, gdzie we wtorek 17 listopada będą gościć w Boliwii. Paragwaj stara się zakwalifikować do swoich pierwszych finałów mistrzostw świata od 2010 roku. Wtedy doszedł do ćwierćfinału.

Said Benrahma

Przenosząc się do Afryki… Benrahma jest w składzie Algierii w kwalifikacjach do Pucharu Narodów Afryki. Algieria zajmuje pierwsze miejsce w grupie z dwoma wygranymi w dwóch rozegranych meczach. Pierwsze spotkanie zostanie rozegrane w Algierze w czwartek wieczorem, przed rewanżowym meczem w Harare w poniedziałek 16 listopada.

Sebastien Haller

Haller i Wybrzeże Kości Słoniowej muszą wygrać oba mecze, aby zdymisjonować liderów grupy. Madagaskar ma sześć punktów w pierwszych dwóch spotkaniach z Etiopią i Nigrem. Ivorians są na trzecim miejscu w grupie po pokonaniu Nigru u siebie, ale przegrali spotkanie w Etiopii. Para spotka się najpierw na Stade Nationale w Ebimpé w 12 listopada. Pięć dni później wyruszy na wyspę Madagaskar do Toamasina.

Arthur Masuaku

Masuaku i DR Konga mają spotkania u siebie i na wyjeździe z Angolą. Oba kraje desperacko potrzebują dwóch zwycięstw, aby wyprzedzić Gambię i Gabon. Kongo ma tylko dwa punkty z dwóch remisów przed sobotnim meczem u siebie w Kinszasie i rewanżowym meczem w Talatonie we wtorek 17 listopada.

Zwycięzcy grup zakwalifikują się do turnieju finałowego, którego gospodarzem będzie Kamerun w styczniu 2022 roku.

Gdzie można będzie obejrzeć mecze

Dwa mecze Anglii w Lidze Narodów UEFA zostaną pokazane przez Sky Sports Main Event, a irlandzki mecz towarzyski pokaże ITV.

Mecz Irlandzkiej Ligi Narodów z Walią będzie pokazywany zarówno przez S4C, jak i Sky Sports Football, a mecz u siebie z Bułgarią będzie pokazywany przez Sky Sports Arena.

Relacje Czech, Polski i Ukrainy w Lidze Narodów będą transmitowane za pośrednictwem Sky Red Button.

W Wielkiej Brytanii nie będą transmitowane na żywo mecze eliminacji do Mistrzostw Świata w Paragwaju, Algierii, DR Konga ani Pucharu Narodów Wybrzeża Kości Słoniowej.

W Polsce wiele spotkań jak zawsze transmitować będzie: Polsat Sport, Polsat Sport News, Polsat Sport Extra i TVP Sport.