W sobotę o godzinie 16 czasu polskiego West Ham zmierzy się w wyjazdowym spotkaniu z ekipą Swansea. Oba zespoły są ostatnio w słabej formie i będzie to dla nich szansa na przełamanie się.

Sam Allardyce zdecyduje się najprawdopodobniej na powrót do ustawienia z dwójką napastników. W najbliższym meczu nie bedą mogli wystąpić Cheikhou Kouyate, który przebywa na zgrupowaniu reprezentacji oraz Diafra Sakho borykający się z kontuzją pleców. W drużynie Garrego Monka zabraknie powołanych do swoich kadr narodowych Ki Sung-Yeunga i Wilfrieda Bony’ego, zawieszonego Jonjo Shelveya oraz kontuzjowanego Jeffersona Montero.

Ostatni bój z ekipą Swansea Młoty stoczyły w grudniu zeszłego roku. Mecz zakończył się naszym zwycięstwem 3-1 po dwóch bramkach Andy’ego Carrolla i jednej Diafry Sakho. Oprócz tego spotkania, mierzyliśmy się z Łabędziami cztery razy – dwukrotnie zwyciężaliśmy, raz przegraliśmy, a jeden pojedynek zakończył się remisem. Oba zespoły rozegrają mecz bez swoich najlepszych strzelców, dlatego bukmacherzy obstawiają głównie niskie wyniki.

Stacja Canal+ oraz Radio Gol nie będą przeprowadzały relacji z tego spotkania.

Sędzią sobotniego spotkania będzie Mike Dean.