West Ham United planuje na najbliższe okienko transferowe wielką ofensywę. Według doniesień medialnych Młoty mogą ruszyć na zakupy na Emirates Stadium. Klub ze wschodniego Londynu przejawia zainteresowanie trzema piłkarzami Kanonierów. 

Pierwszy z nich to Jack Wilshere. 25-latek przebywa obecnie na wypożyczeniu w Bournemouth, gdzie radzi sobie nieźle. West Ham ma nadzieję, zakontraktować pomocnika w letnim okienku transferowym. Umowa wychowanka Arsenalu wygasa za rok i być może Kanonierzy zdecydują się na sprzedaż reprezentanta Anglii. W tej kampanii gracz rozegrał 26 meczów w Premier League, dwukrotnie asystując.

Kolejny z obserwowanych piłkarzy Arsenalu to Calum Chambers, który również gra na wypożyczeniu, ale w Middlesbrough. O pozyskanie 22-latka latem powalczą również Everton, Tottenham, Southampton i Newcastle United. Wychowanek Świętych jest uniwersalnym graczem, który może grać na środku obrony, boku obrony i jako defensywny pomocnik. Za tego piłkarza Kanonierzy oczekują nieco ponad 10 milionów funtów. Bilans Chambersa w tym sezonie to: 21 meczów, 1 gol i 1 asysta.

O trzecim graczu informowaliśmy już jakiś czas temu. Jest to napastnik Lucas Perez, który nie gra regularnie na Emirates Stadium. Hiszpan gdy gra to nie zawodzi. W tym sezonie strzelił już siedem goli i zaliczył pięć asyst, a rozegrał tylko 948 minut we wszystkich rozgrywkach. Być może 28-latek postanowi odejść latem z Arsenalu i przeniesie się na London Stadium.