Yarmolenko nie ma zamiaru opuszczać West Hamu

Andrii Yarmolenko w udzielonym wywiadzie dla ukraińskich mediów podkreślił, że czuje się dobrze we wschodnim Londynie i nie ma zamiaru opuszczać West Hamu. Napastnik chce rozwijać się w barwach Młotów.

30-latek dołączył do West Hamu latem 2018 roku, przechodząc z Borussii Dortmund za kwotę 18 milionów funtów. 86-krotny reprezentant Ukrainy zdobył pięć bramek oraz jedną asystę w 24 meczach Premier League.

Z powodu kontuzji Ukrainiec ostatni występ w barwach Młotów zanotował 14 grudnia, w meczu przeciwko Southampton. Mimo obecnego zadowolenia z gry dla zespołu Moyesa, zawodnik nie wyklucza w przyszłości powrotu do Dynama Kijów, gdzie występował w latach 2007-2017.

– „Czuję się dobrze w West Hamie, czuję wsparcie fanów. Lubię tutaj wszystko. Obecnie chcę tu zostać. Tak długo, jak będzie siła i chęć do pracy, będę nadal grał w piłkę nożną z takim zaangażowaniem. Dynamo to mój rodzimy klub. Zobaczmy, co stanie się w przyszłości, jak się to potoczy, ale nie wykluczam możliwości powrotu do Kijowa. Jeśli mnie potrzebują, zawsze chętnie pomogę.

West Ham Poland

FREE
VIEW