ExWHUemployee stwierdził, że duet West Hamu United Andriy Yarmolenko i Ryan Fredericks są prawie pewni, że opuszczą Młoty tego lata. Obaj mają umowy z klubem, które wygasają w czerwcu 2022 roku.

Mówiąc o nich w podcaście The West Ham Way, Ex wyjaśnił, że wydaje się wysoce prawdopodobne, że nie będą im już oferowane przedłużenia, aby zatrzymać ich we wschodnim Londynie.

Biorąc pod uwagę, że Fredericks grał zaledwie 123 minuty w Premier League w tym sezonie i znajduje się za Vladimirem Coufalem i Benem Johnsonem w walce o pozycję prawego obrońcy, nie byłoby wielką niespodzianką, gdyby jego kontrakt nie został przedłużony.

Jednak w przypadku Yarmołenki może to być trochę rozczarowujące dla niektórych fanów. Ogólnie jego czas gry również był ograniczony, ale w ostatnich tygodniach udowodnił, że potrafi strzelać i to w niezwykle ważnych momentach meczu. 

Mimo to, jeśli twierdzenie Exa jest trafne, wydaje się, że David Moyes nie jest wystarczająco sentymentalny, aby zaoferować Ukraińcowi nową umowę opartą wyłącznie na kilku emocjonalnych ostatnich momentach.