W związku z urazami kluczowych ofensywnych graczy West Hamu swoją szansę gry z pewnością otrzyma Michail Antonio. Anglik cierpliwie czekał na swoją szansę i teraz ma okazję pokazać swoje atuty kibicom Młotów. 

Do tej pory były gracz Reading rozegrał tylko trzy spotkania w barwach West Hamu. W ostatnim starciu z Manchesterem United na Old Trafford pokazał się z niezłej strony, ale miejmy nadzieję, że w tych ciężkich tygodniach dla Młotów okaże pełnię swoich umiejętności.

Michail, to chyba nie był zły czas dla ciebie. Wszedłeś na boisko i miałeś duży udział w meczu na Old Trafford. Czy czujesz, że mogliśmy zdobyć trzy punkty?

Mogliśmy zdecydowanie wyjechać stąd z wygraną. Mieliśmy kilka szans. Victor Moses mógł zdobyć gola, trafiliśmy również dwa razy w słupek i również Zarate miał w drugiej połowie dobrą okazję. Mogliśmy zdobyć trzy punkty, ale jesteśmy zadowoleni również z remisu na Old Trafford. Jest to wielki stadion do gry i ten wynik będzie poprawiał nam samopoczucie na resztę sezonu.

Graliście bez kilku znaczących zawodników przeciwko United. Czy istnieje wiara w szatni, że możecie ogrywać te wielkie kluby?

Manchester United ma wielką historię i kilku świetnych graczy. Niektórzy mówią, że taki mecz to nagroda dla nas, ale my wiemy, że z nimi nie mamy nic do stracenia. Chcieliśmy wyjść na boisko i zdobyć tyle punktów ile się tylko da i cieszymy się z jednego punktu. Teraz czekamy na następny mecz.

Victor Moses musiał zejść z boiska z powodu kontuzji. Widać było, że rozkoszowałeś grą w spotkaniu na Old Trafford?

Kontuzja Victora dała mi szansę. Mam nadzieję, że on szybko wróci na boisku, a ja mam teraz przed sobą wielką szansę. Mam nadzieje, że ją wykorzystam jak najlepiej, ponieważ sezon trwa. 

Czekałeś cierpliwie na swoją szansę. Chciałbyś teraz grać regularnie w pierwszym składzie?

Mamy kilka urazów na pozycji której gram. Czekałem na swoją szansę, ale teraz muszę wyjść na boisko i utrzymać miejsce w zespole. Muszę wykorzystać swoją szansę i zagrać w następnym meczu. 

Czy zespół jest w stanie wrócić na zwycięską ścieżkę podczas sobotniego meczu ze Stoke City?

Nie wygraliśmy meczu przez kilka spotkań i teraz musimy uzyskać trzy punkty. Chociaż zbieramy punkty w lidze, musimy w końcu wygrać, aby wspinać się na coraz wyższe miejsce w tabeli.