West Ham United pokonał w pierwszym meczu kontrolnym podczas pre-season austriacki SCR Altach 3:2. Bramki dla Młotów zdobyli Carlos Sanchez, Michail Antonio i Issa Diop.

W drużynie Pellegriniego zadebiutowało dwóch nowych bramkarzy. Roberto zagrał przez 75 minut, a następnie zmienił go David Martin.

Z bardzo dobrej strony pokazał się w drugiej połowie Jack Wilshere, który wygląda coraz lepiej fizycznie. Po dłuższej przerwie kibice mogli także zobaczyć Winstona Reida i Andriya Yarmolenko. Obaj zawodnicy są już zdrowi i dostali od sztabu szkoleniowego po 45 minut.

Pierwszy gol padł już w 6 minucie gry. Po dośrodkowaniu Snodgrassa z rzutu rożnego, głową futbolówkę do siatki skierował Carlos Sanchez. Po upływie 25 minut Młoty prowadziły 2:0. Kapitalnym podaniem z własnej połowy popisał się Mark Noble, a Michail Antonio na spokoju wykończył akcję.

Austriacy złapali kontakt w 31 minucie po golu Fischera, a dwie minuty po przerwie było już 2:2. Roberto ładnym strzałem pokonał Gebauer.

West Ham zwycięskiego gola zdobył w 58 minucie. Bardzo dobrą piłkę spod linii bocznej dośrodkował Wilshere, a Issa Diop strzałem głową trafił do siatki.

Skład West Hamu: Roberto (75′ Martin) – Fredericks (46′ Zabaleta), Diop, Ogbonna (46′ Reid), Johnson (68′ Byram) – Noble (46′ Wilshere), Sanchez (46′ Cullen), Lanzini (46′ Obiang) – Anderson (46′ Diangana), Snodgrass (46′ Yarmolenko) – Antonio (46′ Chicharito).

Niewykorzystane zmiany: Anang, Hugill, Oxford, Holland, Browne, Powell.