Wtorek był ostatnim dniem, w którym piłkarze Młotów rywalizowali w spotkaniach międzypaństwowych. Bez wątpienia najważniejszym wydarzeniem był debiut Aarona Cresswell w reprezentacji Anglii.

Aaron Cresswell pojawił się na murawie w 79 minucie meczu towarzyskiego z Hiszpanią, który zakończył się remisem 2:2. Nasz zawodnik zastąpił na murawie Danny’ego Rose’a z Tottenhamu. 26-latek stał się tym samym 40 zawodnikiem West Hamu, który zagrał w dorosłej reprezentacji Anglii.

Dimitri Payet

Dimitri Payet (Francja) rozegrał pełne 90 minut w spotkaniu z Wybrzeżem Kości Słoniowej. Mecz zakończył się bezbramkowym remisem, co uznano za sporą niespodziankę.

simone-zaza

Simone Zaza (Włochy) wszedł na boisko w 89 minucie starcia towarzyskiego z Niemcami (0:0).