Michail Antonio jest przekonany, że jego zdolność do występowania na różnych pozycjach daje mu realną szansę na utrzymanie miejsca w wyjściowej jedenastce Młotów.

Anglik dostał szansę na grę od pierwszej minuty w starciu z Liverpoolem, chociaż do końca nie było wiadomo czy trener na niego postawi.

Przemawiając na oficjalnej stronie Michail powiedział:
– „Liverpool w pierwszym dniu sezonu to dobre wyzwanie – wynik na koniec był niekorzystny, ale uważam, że wypadliśmy lepiej niż 4-0.

– „Liverpool ma jedną z najlepszych gier w domu, więc zaczynamy od nowa i nasz sezon rozpoczyna się w przyszłym tygodniu przeciwko Bournemouth. Podpisaliśmy dziewięciu graczy, niektórzy z nich mieli przed sobą sezon, ale niektórzy z nich przybyli dość późno, więc nie graliśmy zbyt wiele z nimi.

– „Udało mi się wystartować w pierwszym meczu sezonu i potrzebujesz tych zawodników, którzy będą ci zagrażać, ponieważ to sprawia, że ​​chcesz grać lepiej i walczyć o pozostanie w drużynie. Jestem zdecydowany zachować swoją pozycję. Pokazałem, grając w wielu pozycjach, po prostu chcę grać i mam nadzieję, że uda mi się utrzymać w wyjściowej jedenastce.