Kibice West Ham United znajdą na whufc.pl zestaw przydatnych informacji i narzędzi do wspierania swojej drużyny. Dowiedzą się m.in. jak dojechać na stadion i kupić bilet, skorzystają ze sklepu internetowego, poczytają o historii klubu i jego aktualnych wynikach. Do tych elementów warto dołożyć jeszcze profesjonalne zakłady bukmacherskie. Zapraszamy miłośników West Ham United do wspólnego obstawiania z JohnnyBet.

Serwis JohnnyBet jest adresowany do wszystkich fanów sportu – ze szczególnym uwzględnieniem kibiców piłki nożnej. Aktualne newsy z najważniejszych lig europejskich, doniesienia transferowe, zapowiedzi meczowe i analizy bukmacherskie to tematy, które podejmujemy codziennie. Przyświeca nam w tym jeden cel: chcemy wspólnie z naszymi użytkownikami ogrywać bukmacherów. JohnnyBet ma formę otwartej społeczności, ponieważ każda osoba zainteresowana typowaniem może dołączyć do naszego licznego już grona. Dlaczego warto to zrobić?

Wszyscy członkowie naszej społeczności już na starcie otrzymują bardzo atrakcyjną możliwość korzystania z zakładów stawianych przez innych użytkowników (ZA DARMO). W JohnnyBet bez trudu sprawdzicie statystyki obstawiania danego gracza i jego bieżące typy. A jeśli uznacie jakąś prognozę za wartą wykorzystania, możecie ją po prostu przenieść na swój kupon u bukmachera. Wygrane dzięki temu pieniądze w całości będą Wasze, z nikim nie będziecie musieli się nimi dzielić! Warto, abyście wiedzieli, że mecze Premier League są jednymi z najczęściej analizowanych przez naszych typerów. Warto także podkreślić skuteczność – naszym graczom nieustannie udaje się wypracowywać duży zysk na bardzo dużej liczbie zakładów. Więcej o darmowych typach przeczytacie tutaj: http://pl.johnnybet.com/darmowe-typy.

Z pewnością wiele wiecie o bieżącej formie, statystykach czy ligowych szansach West Ham United. Nic więc nie stoi na przeszkodzie, żebyście sami stali się ekspertami i publikowali swoje typy na forum JohnnyBet. Może Was do tego zmobilizować liga typerów, w której najlepsi typerzy na koniec danego miesiąca wygrywają nagrody pieniężne. To kolejna możliwość pomnożenia zysków z zakładów bukmacherskich za pośrednictwem JohnnyBet. Oczywiście udział w zmaganiach ligi typerów jest bezpłatny – trzeba tylko pamiętać, że szanse na zwycięstwo mają ci, którzy grają systematycznie, typy uzupełniają szczegółowymi analizami i oczywiście są skuteczni.

W JohnnyBet działa także na stale aktualizowany ranking bukmacherów. Współpracujemy ze wszystkimi najważniejszymi serwisami do typowania (m.in. Bet365, Betsafe czy Expekt). Jako ich zaufani partnerzy często negocjujemy atrakcyjne warunki bonusów. Wszystkie informacje na ich temat znajdziecie właśnie w naszym rankingu. Ma on za zadanie pomóc Wam zorientować się w ofertach wszystkich serwisów i poinformować o kodach zwiększających promocje, które należy wprowadzić przy rejestracji w danym serwisie.

Zachęcamy do wspólnego typowania meczów West Ham United. Zapraszamy do JohnnyBet!