Wraca temat Carvalho na London Stadium?

Media związane z West Hamem United są zgodne, że prawdopodobnie wraca temat transferu Williama Carvalho na London Stadium. Powodem takich domysłów jest niespodziewane oświadczenie w stosunku do Sportingu Lizbona, które pojawiło się na oficjalnej stronie klubu.

Temat transferu Carvalho do West Hamu jest niemal tak długi, jak niektóre opery mydlane. Wątek ten był wałkowany przez całe ubiegłe lato. Rozmowy trwały do ostatniego dnia okienka transferowego, jednak nie zakończyły się szczęśliwie. Portugalczyk nie przeszedł do zespołu The Hammers mimo najszczerszych chęci, gdyż doszło do konfliku pomiędzy działaczami obu klubów. Skończyło się nawet na groźbach wejścia na ścieżkę sądową z powodu pomówień obu stron.

Wydaje się, że w obliczu nieuniknionej walki o utrzymanie w Premier League włodarze Młotów postanowili ocieplić swoje stosunki ze Sportingiem w celu realizacji transfero czarnoskórego pomocnika. Czy tym razem się uda?

William Carvalho w obecnym sezonie rozegrał w zielono-białych barwach 13 meczy, w których zanotował dwie asysty. Portal transfermarkt.de wycenia zawodnika na 25 milionów euro.

Krzysztof Hamrol
Kontakt: krzysztof.hamrol@gmail.com