West Ham United Women potwierdza pozyskanie obiecującej bramkarki –  Sophie Hillyerd.  19-latka dołącza do klubu z drużyny Barclays Women’s Championship, Charlton Athletic.

Hillyerd rozpoczęła karierę w Bristol City, gdzie spędziła siedem lat, zanim jej talent dostrzegł Manchester United. Po sezonie z Czerwonymi Diabłami zdecydowała się przenieść do Londynu i dołączyła do Addicks latem ubiegłego roku.  Została również powołana do reprezentacji Anglii na poziomie U19.

Bardzo się cieszę, że mogę dołączyć do West Hamu – powiedziała Hillyerd. Obiekty są fantastyczne, a sztab trenerski jest niezwykle doświadczony i kompetentny – mam nadzieję, że oba te czynniki będą ogromną pomocą w moim rozwoju tutaj. 

Minęło dużo czasu poza sezonem, więc miło było wrócić i poznać moich nowych kolegów z drużyny. Jestem naprawdę podekscytowana, że rozpoczną się przedsezonowe gry i nadchodzi nowy sezon.

Sophie już bardzo dobrze zadomowiła się w grupie i jestem podekscytowany, widząc, jak rozwija się z nami – dodał trener żeńskiej drużyny.