West Ham United wciąż szuka wzmocnień na rynku transferowym. Jednym z priorytetów Slavena Bilicia jest sprowadzenie skrzydłowego. Uwagę West Hamu przykuł Juan Iturbe, którym interesuje się również Everton.

Ostatnio informowaliśmy o zainteresowaniu Victorem Mosesem, jednak wiele wskazuje na to, że Chelsea nie zgodzi się na kwotę odstępnego którą proponuje West Ham. Iturbe do Rzymu przeniósł się rok temu bo bardzo udanym sezonie w Hellas Werona. W stolicy Włoch nie udało mu się utrzymać formy i stracił miejsce w podstawowym składzie. Ostatnio do drużyny Romy trafili Iago Falque i Mohamed Salah co praktycznie przekreśla szanse Argentyńczyka.

La Gazetta Dello Sport twierdzi, że dyrektor wicemistrzów Włoch Walter Sabatini przebywa aktualnie w Londynie, gdzie negocjuje z dwoma zespołami Premier League. Jednym z nich ma być West Ham. Największym konkurentem Młotów ma być Everton. O podpis filigranowego skrzydłowego walczy również Genoa, która już dogadała się z zawodnikiem w sprawie indywidualnego kontraktu – jednak nie jest w stanie zapłacić Romie 20 milionów odstępnego.

Oba angielskie kluby również nie zamierzają spełniać wygórowanych żądań włochów. West Ham chciałby sprowadzić 22-latka na wypożyczenie. Sabatini podobno zaoferował londyńskiemu klubowi alternatywnego zawodnika, Gervinho. Były gracz Arsenalu zawodzi na boisku i włodarze włoskiego klubu będą starali się go pozbyć.