Jack Wilshere wie, że ostatni mecz sezonu z Watford FC nie będzie należał do łatwych spotkań i należy podejść do niego w pełni skoncentrowanym.

Anglik był bardzo zadowolony z faktu, iż mógł zagrać kilka minut w meczu z Southampton. Wygrana z Szerszeniami pozwoli Młotom przekroczyć granicę 50 punktów.

– „Chcemy skończyć tak wysoko, jak to tylko możliwe.” – potwierdził Jack.

– „Przegapiliśmy kilka okazji, aby w pełni wykorzystać ten sezon, ale ostatnie cztery lub pięć meczów były bardzo dobrymi meczami z naszej strony. Chcemy wprowadzić drużynę na większy poziom w kolejnym sezonie.

– „Wszystko, co możemy zrobić, to wygrać nasz ostatni mecz i będzie to trudny mecz, Watford, który oczywiście przygotowuje się do finału FA Cup, ale z pewnością rozegra dobre spotkanie. Zobaczymy gdzie ostatecznie wylądujemy w ligowej tabeli.

– „Dla mnie to był frustrujący sezon, prawdopodobnie jeden z moich najgorszych. Dołączyłem do klubu i chciałem dać z siebie wszystko i pomyślałem, że zacząłem dobrze i stawałem się coraz silniejszy, ale potem niestety wydarzenia potoczyły się inaczej.

– „Teraz wracam i chcę utrzymać obecny poziom i nie mogę się doczekać następnego sezonu.