David Moyes w spotkaniu z Arsenalem będzie miał prawdopodobnie do dyspozycji taki sam zespół jak ze Stoke City w miniony poniedziałek.

Andy Carroll i Manuel Lanzini, którzy weszli na murawę z The Potters z ławki rezerwowych kontynuują swój powrót do zespołu, ale James Collins nadal jest poza grą z powodu kontuzji ścięgna udowego. Menedżer wyjawił jednak inną pozytywną wiadomość. A mianowicie Pedro Obiang ma się coraz lepiej i być może zagra jeszcze w tej kampanii.

Mieliśmy kilka powrotów do zespołu ze Stoke jak Andy Carroll i Manuel Lanzini, którzy weszli z ławki. James Collins nie jest jeszcze gotowy, więc prawdopodobnie w niedzielę będziemy mieli taki sam skład jak przeciwko Stoke. – powiedział na konferencji prasowej szkocki menedżer

Muszę przyznać, że Pedro Obiang naprawdę robi postępy i jest szansa, że uda mu się wrócić do gry jeszcze w tym sezonie. Prezentuje sie bardzo dobrze.

 – Dobrze jest odzyskać Andy’ego Carrolla. On daje nam różne opcje. Staramy się doprowadzić go do maksymalnej sprawności, ale pamiętajmy, że nie grał przez 12 tygodni. Czy Andy jest już gotowy na 90 minut? Prawdopodobnie jeszcze nie.