Manuel Pellegrini poinformował na czwartkowej konferencji prasowej, że West Ham w starciu z Huddersfield Town będzie musiał sobie radzić bez Andy’ego Carrolla.

Rosły napastnik ma problemy z kostką i nie zagrał już w ostatnim spotkaniu z Cardiff City. Do meczu z Terierami Młoty przystępują także bez Andriya Yarmolenki, Carlosa Sancheza, Winstona Reida i Jacka Wilshere’a.

Kontynuujemy naszą pracę bez zawodników z długimi urazami. Oni kontynuują rehabilitację. Andy Carroll ma problem z kostką. Musimy poczekać na dalsze badania i potem będziemy wiedzieli więcej. Reszta składu ma się dobrze – powiedział Chilijczyk.

Marko Arnautović w ostatnim meczu z Cardiff City pojawił się na murawie w przerwie i Pellegrini poinformował, że Austriak czuje się dobrze i jest opcją do pierwszego składu w sobotę.

– Marko był poza zespołem z kilku powodów. Najpierw jego umysł był gdzie indziej, kiedy miał możliwość przejścia do Chin. Potem wrócił i nie trenował przez tydzień, więc potrzebował czasu, aby odzyskać pełną sprawność.

– Potem był chory. On miał rozpocząć mecz z Manchesterem City w pierwszym składzie, ale tego dnia czuł się źle. Jest wiele powodów dla których rozpoczął na ławce ostatnie mecze. Myślę, że jest gotowy, aby wrócić na swoją pozycję – zakończył 65-latek.