Władze Premier League opublikowały oficjalny wykaz sędziów na mecze 25. kolejki rozgrywek. Piłkarze West Hamu udadzą się na City Ground, gdzie czekać na nich będzie ekipa Nottingham Forest.

Arbitrem głównym sobotniego starcia będzie 34-letni Tom Bramall. Pochodzący z Sheffield sędzia poprowadził w tym sezonie łącznie 15 meczów ligowych, w tym jeden z udziałem Młotów – przegrany wyjazd do Brentford w listopadzie. Dodatkowo pełnił funkcję sędziego technicznego w grudniowym meczu The Hammers przeciwko Manchesterowi United oraz odpowiadał za system VAR w domowym pojedynku z Bristol City. Bramall gwizdał również w dwóch pucharowych spotkaniach West Hamu w sezonie 2022/23 – przeciwko Derby County oraz Blackburn Rovers.

Do pełnienia funkcji asystentów Toma Bramalla wyznaczeni zostali Mat Wilkes oraz Adrian Holmes, zaś za kwestie techniczne odpowiedzialny będzie Gavin Ward. Mecz z wozu VAR kontrolować będą Tim Robinson, a także Derek Eaton.

Pierwszy gwizdek spotkania pomiędzy Nottingham Forest a West Hamem zaplanowany jest na sobotę 17 lutego, na godzinę 16:00 czasu polskiego.