Na łamach „Mail on Sunday” ukazały się dość zaskakujące informacje. Według angielskiego dziennika Carlos Tevez jest bliski powrotu do West Hamu.

Nie od dziś wiadomo, że kibice Młotów tęsknią za „Apaczem”. Zawodnik zakładał bordowo niebieska koszulkę w sezonie 2006-07. Kampania ta nazywana jest „The Great Escape”. Wówczas Argentyńczyk rozegrał 26 spotkań i zdobył 7 goli w tym jendą w finałowym meczu przeciwko Manchesterowi United. To bramka Argentyńczyka, zdobyta w 45 minucie, dała West Hamowi niespodziewane zwycięstwo oraz pozostanie w Premier League. Tevez po tym sezonie został wybrany najlepszym zawodnikiem Młotów.

Umowa gwiazdy Juventusu wygasa w czerwcu 2016 roku, strony na razie nie doszły do porozumienia w sprawie przedłużenie kontraktu. Snajper ostatnio wspominał, że najchętniej nie przedłużałby umowy i zmienił otoczenie. Drużyna Bianconerich zaczęła rozglądać się za nowym napastnikiem, co może wskazywać, że dni Teveza na Juventus Stadium dobiegają końca.

Zawodnik niejednokrotnie wyrażał chęć powrotu na Upton Park i obiecywał, że jeszcze kiedyś zagra w barwach West Hamu. Media spekulują również, że Tevez chciałby wrócić do ojczyzny i grać w barwach Boca Juniors, którego jest wychowankiem.